logo_sadra
لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

Laser-Hair-Removal

یکی از کارهایی که باعث می‌شود پوستی زیبا و نرم داشته باشید، لیزر موهای زائد است. از نظر پزشکی، وجود موهای بدن باعث جذب آلودگی‌ها و بیماری می‌شود. برای سلامتی و زیبایی باید موهای زائد خود را به گونه‌ای از بین ببرید.

برای پاکسازی پوست از موهای زائد، روش‌های مختلفی مانند استفاده از تیغ اصلاح، به کار بردن وکس و لیزر موهای زائد وجود دارد. تیغ اصلاح و وکس، موها را از ساقه جدا می‌کنند و ریشه مو داخل پوست باقی می‌ماند. از آنجا که بعد از به کار بردن تیغ اصلاح و وکس، موهای بدن به سرعت رشد می‌کنند، برای رفع موهای اضافه بدن باید به دنبال راهی مطمئن‌تر و بهتر بود. لیزر موهای زائد، روشی عالی برای از بین بردن موهای بدن است و تاثيرگذاری آن، بلند مدت و دائمى است. لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای اضافی در قسمت‌های مختلف بدن از جمله دست‌ها، پاها، زیر بغل، صورت، بازوها و دیگر مناطق بدن مناسب است.

لیزر موهای زائد به چه صورتی انجام می‌شود؟

لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین روش ها در ایران و در خارج از ایران است. در این روش، پرتوهای نور با تمرکز و قدرت فراوان به موهای بدن تابانده می‌شوند. رنگدانه های موجود در فولیکول مو، پرتوهای نور را جذب می‌کنند. در نتیجه موهای زائد از گرما می سوزند و از بین می روند.

چه افرادی می‌توانند از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کنند؟

هم مردان و هم زنان می‌توانند از لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کنند. افرادی که به بیماری‌هایی نظیر لوپوس و پورفیری دچار هستند نباید از لیزر استفاده کنند. اگر داروهای خاصی مصرف می‌کنید یا اینکه رشد موهای بدن شما به دلیل مشکلات هورمونی است، قبل از اقدام برای لیزر کردن، با پزشک خود مشورت کنید.

نکته‌ای که در لیزر موهای زائد اهمیت دارد این است که لیزر موهای زائد باید توسط متخصصی مجرب انجام شود که در زمینه روش‌های مختلف از بین بردن موهای زائد با لیزر آموزش دیده باشد. لیزر کردن موهای زائد در آرایشگاه‌ها و باشگاه‌ها، کاری غیراصولی است که سلامت افراد را به خطر می‌اندازد.

مزایای استفاده از لیزر موهای زائد

از بین بردن موهای زائد با استفاده از لیزر این مزایا را به همراه دارد:

 • قدرت پاکسازی بالا: پرتوهای لیزر می‌تواند موهای درشت و موهای ریز را از بین ببرند و هیچ گونه پرز و مویی باقی نمی‌گذارند.
 • آسیب نرساندن به دیگر نقاط بدن: در روش پاکسازی با استفاده از لیزر، پوست بدن آسیبی نمی‌بیند.
 • سرعت بالا: هر پالس لیزر به قسمتی از بدن تابانده می‌شود و می‌تواند در عرض یک ثانیه تعداد زیادی از موهای زائد را از بین ببرد. یکی از مزیت‌های لیزر کردن موهای زائد این است که این روش خیلی سریع موها را از بین می‌برد.
 • اثر بخش بودن: لیزر موهای زائد همواره نتیجه‌بخش بوده است. بعد از هر جلسه، افراد بین 3 تا 7 هفته از شر موهای زائد خود در امان هستند و پوستی صاف و تمیز خواهند داشت.

واقعیت این است که لیزر موهای زائد، فقط به حذف موهای زائد محدود نمی‌شود. از لیزر برای درمان بیماری‎های دیگری استفاده می‌شود که درمان واریس و درمان فوتودینامیک آکنه و جوش از جمله آنها هستند.

از بین بردن موهای بدن با استفاده از لیزر، روشی پزشکی است که باید با تخصص و مهارت انجام شود. برای از بین بردن موهای بدن با استفاده از لیزر، بهتر است به متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا آنها این کار را برای شما انجام دهند.

چنان‌چه تصمیم گرفته‌اید با استفاده از لیزر، موهای زائد بدنتان را حذف کنید، به مدت 6 هفته کارهایی نظیر وکس کردن، اپیلاسیون، الکترولیز و دیگر روش‌ها را متوقف کنید تا لیزر بتواند ریشه موهای بدن شما را از بین ببرد. هم چنین، قبل و بعد از لیزر، در معرض نور خوشید قرار نگیرید؛ زیرا نور خورشید باعث کمتر شدن تاثیر لیزر و بیشتر شدن عوارض بعد از لیزر می‌شود.

خدمات لیزر موهای زائد در کلینیک صدرا

کلینیک صدرا ، مرکزی تخصصی بوده و سالهاست که در زمینه زیبایی پوست و مو فعالیت می‌کند. لیزر موهای زائد، یکی از خدمات ارائه شده در کلینیک تخصصی صدرا است. متخصصین کلینیک صدرا با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها، موهای زائد بدن را از بین می برند. پزشکان و متخصصان کلینیک تخصصی پوست و موی صدرا، ابتدا پوست هر فرد را به دقت بررسی می‌کنند و با توجه به پوست بدن، رنگ موها و میزان ضخامت موهای بدن، بهترین نوع لیزر را متناسب با هر فرد مشخص می‌کنند. متخصصان کلینیک صدرا تمام تلاش خود را می‌کنند تا بعد از انجام عمل لیزر بهترین نتیجه حاصل شود.

مزایای لیزر موهای زائد

 • لیزر موهای زائد، موهای زائد را خیلی سریع از بین می‌برد.
 • لیزر کردن، پوست را تمیز و لطیف می‌کند.
 • بعد از لیزر، فولیکول های مو به حداقل می‌رسند.
 • رشد موهای بدن بسیار کند می‌شود.
 • پس از لیزر، در صورت رشد مجدد، موها نازک‌تر و سبک‌تر می‌شوند.
 • در هر جلسه لیزر موهای زائد، در زمان کوتاهی موهای بخش وسیعی از بدن از بین می‎روند.
 • با لیزر موهای زائد، نیازی به استفاده از تیغ اصلاح و وکس کردن نیست.
 • لیزر موهای زائد روی انواع پوست‌ها حتی پوست برنزه انجام شدنی است.
 • در طول لیزر کردن و پس از آن، شخص هیچ دردی را حس نخواهد کرد.
 • اگر در کلینیک و تحت نظر پزشک یا متخصص زیبایی انجام شود، هیچ گونه عواضی نخواهد داشت.

چرا توصیه می‌کنیم که لیزر موهای زائد را در کلینیک صدرا تجربه کنید؟

بهترین کلینیک برای انجام عمل لیزر موهای زائد، کلینیک صدرا است. برای این ادعا، دلائل زیادی هم داریم. توصیه می‌کنیم که لیزر موهای زائد را در کلینیک صدرا تجربه کنید، زیرا:

 1. کارد پزشکی کلینیک صدرا حرفه‌ای و متخصص هستند و به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام می‌دهند.
 2. تجربه، تمرکز و مهارت متخصصین پوست و مو و زیبایی کلینیک صدرا بسیار بالا است و برای انجام مسئولیت‌هایشان از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.
 3. متخصصین کلینیک صدرا، قبل از لیزر موهای زائد، درباره نوع پوست، آلرژی، داروهای مصرفی و وضعیت سلامت عمومی با مراجعه کننده صحبت می‌کنند و با توجه به شرح حال او، نوع دستگاه لیزر را مشخص می‌کنند تا بهترین نتیجه حاصل شود.
 4. قبل از لیزر کردن، متخصصان کلینیک صدرا، عوارض احتمالی لیزر را به مراجعه کننده توضیح می‌دهند.
 5. تمام وسایل و دستگاه های لیزر موجود در کلینیک صدرا، مطابق با جدیدترین تکنولوژی روز دنیا هستند.
 6. متخصصان زیبایی حاضر در کلینیک تخصصی صدرا، هر پوستی را با دستگاهی خاص و متناسب با نوع پوست لیزر می‌کنند.
 7. فضای کلینیک صدرا آرامش‌بخش و ساکت است و این موضوع باعث کاهش استرس مراجعه کنندگان عزیز می‌شود.

اگر شما نیز از موهای اضافی بدن خود خسته شده‌اید، از لیزر موهای زائد استفاده کنید تا برای همیشه با موهای اضافی خود خداحافظی کنید.

با لیزر کردن موهای زائد، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و پوستتان زیباتر و نرم@تر می‌شود. با لیزر کردن موهای زائد بدنتان دیگر نیازی به استفاده از وکس، تیغ و موچین نخواهید داشت.

یکی از مهم‌ترین مزایای لیزر موهای زائد این است که در طول لیزر کردن و پس از آن، هیچ دردی را حس نخواهید کرد. لیزر موهای زائد پوست شما را خنک، نرم و درخشان می‌کند و مانع از جمع شدن آلودگی‌ها بر روی پوست شما می‌شود.

زیبایی حق شما است. هرچه زودتر اقدام کنید، روند زیبایی شما سریع‌تر انجام می‌شود.

همین الان می‌توانید با کلینیک صدرا تماس بگیرید و سوالات خود با مشاوران این کلینیک در میان بگذارید و یا در نوبت خود  از همین پایین را دریافت نمایید.

بارگذاری...
دکتر مصطفی یوسفوند وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *