logo_sadra
مزوتراپی

مزوتراپی

تصویر مزوتراپی ،جوانسازی

مزوتراپی چیست؟

مزوتراپی، یکی از روشهای پزشکی برای زیبایی است که در آن مواد یا داروهای خاصی وارد پوست می شوند. تزریق مواد با استفاده از سوزنهایی بسیار ریز انجام می شود. مزوتراپی، یک روش درمانی تزریقی است که طرفداران زیادی دارد.

مزوتراپی برای جوانسازی پوست، از بین بردن لک های پوستی، از بین بردن ترکهای شکم پس از زایمان، لیفتینگ پوست، درمان ریزش مو، ذوب کردن سلولیت و چربی های اضافه مناسب است.

در تمام دنیا از مزوتراپی برای انجام درمانهای زیبایی استفاده می شود؛ زیرا اکثر مردم با فواید و تاثیرات شگفت انگیز این روش زیبایی آشنا هستند.

ریشه مزوتراپی کجاست؟

مزوتراپی از عبارت یونانی Meso + Therapeia می آید. در زبان یونانی Meso به معنای میان است و Therapeia به معنای روش درمانی است. علت نام گذاری این روش آن بوده است که مزوتراپی، مواد تقویت کننده را مستقیما به میان پوست وارد می کند.

مزوتراپی، یک عمل زیبایی است که به جراحی و بیهوشی نیاز ندارد. در مزوتراپی، عصاره های گیاهی، داروهای هومیوپاتیک یا ویتامین ها با تزریق وارد پوست می شود. به عبارت دیگر، مزوتراپی، روشی برای انتقال دارو و مواد حیاتی به پوست است.

مزوتراپی، یکی از جدیدترین روش های درمانی است و تا حدودی تهاجمی نیز محسوب می شود. در این روش، دارو در قسمت های مختلف پوست تزریق می شود. دستگاه مزوتراپی، تزریق های متعدد دارو را در فواصل منظم پوست انجام می دهد.

مزوتراپی چگونه انجام میشود؟

با توجه به اینکه از سوزن برای انتقال مواد به پوست استفاده می شود، مزوتراپی اندکی دردناک است. برای اینکه تاثیر مزوتراپی را مشاهده کنید، باید درمان با مزوتراپی را تکرار کنید؛ زیرا با یک جلسه، تغییر زیادی در پوست و موی شما ایجاد نمی شود و حتما باید تزریق و درمان، دنباله دار باشد.

وقتی مزوتراپی را انجام دادید، مواد وارد شده به پوست شما باعث آغاز تولید سلولهای جدید و از بین رفتن سلولهای قدیمی می شود. در نتیجه پوست جوان و شاداب می شود و چین و چروکهای آن از بین می رود.

از آنجا که مزوتراپی به بیهوشی و اتاق عمل نیاز ندارد، هزینه کمی دارد، دوران نقاهت بعد از عمل ندارد و دوز دارویی آن پایین است، بسیاری از افراد از آن به عنوان روشی برای زیباسازی پوست خود استفاده می کنند.

با استفاده از مزوتراپی، پوست زیبا و جوان می شود، چروکهای پوستی از بین می روند، لک های پوستی از بین می روند، ریزش مو متوقف شده و موهای جدید شروع به رشد می کنند. به مزوتراپی اعتماد کنید و پوستی زیبا و شاداب داشته باشید.

دکتر مصطفی یوسفوند وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *